פורוםשוק ההון הישראלי
1 « 17 18 19 20 21 »
 18 גולשים באתר
מנהלי הפורום: התמים, הדר, ורדיאלה, יוני.
שלום, אורח התחבר
ת"א 25 30/12 1,186.41 +0.19%
ת"א 100 30/12 1,051.60 +0.33%
ת"א 25 גלום 30/12 1,186.80 +0.04%
ת"א נדל"ן 15 30/12 308.30 +0.51%
ת"א בלוטק 50 30/12 312.41 +0.63%
תל בונד 20 30/12 295.34 -0.07%
סך מחזור (מ' ש"ח) 30/12 788.80
מ.א.י.ה
  • הודעות חשובות
  • הודעות פופולריות
 3/1/14 - 23:58:38  יוני  הודעה חשובה     

כפי שבוודאי ידוע לכם, אתר הפורומים הגדול בישראל, תפוז אנשים, נרכש לאחרונה על ידי קבוצת קו מנחה. החל ממחר, תחילת השנה האזרחית החדשה, ובתום כמה שבועות של עבודה משותפת בין ביזפורטל לתפוז, יהיה איחוד כוחות בתחום הפורומים של שוק ההון לטובת זירה מורחבת שתהנה מהמקצועיות של ביזפורטל וקבוצת קו מנחה ומהיכולות הטכנולוגיות והקהילתיות של אתר תפוז. דרך החיבור הזה הקהילה תהנה ממערכת הפורומים המתקדמת של תפוז ומהתכנים המקצועיים של ביזפורטל בתחום שוק ההון.

הפורומים המשותפים יקודמו בצורה נרחבת הן בביזפורטל והן בתפוז וימשיכו להיערך בהם פעילויות ואירוחים מגוונים. במערכת של תפוז הוטמעו התאמות אשר נעשו בשבילנו, ואני מקווה כי נוכל ללמוד מהר את המערכת, ולנצל את הפיצ'רים הייחודיים שיש בה.

כתובת פורום שוק ההון הישראלי היא http://tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumid=2377

לצורך המעבר לתפוז, על כל אחד ואחת מאיתנו לפתוח יוזר בתפוז. פתיחת היוזר נעשית בקלות רבה, וזה לא צריך לקחת יותר מאשר שתי דקות. ההרשמה ליוזר חדש מתבצעת בקישור: http://www.tapuz.co.il/common/Register.aspx?BackUrl=/forums2008/Default.aspx
היות ויתכן שהשמות שלנו תפוסים במערכת תפוז, ניתן להוסיף לכינוי שלו את השם �דיבורסה�, כך שהכינוי החדש יהיה פנוי. כך נוכל להמשיך ולעקוב אחרי האנשים, וכמו כן תהיה לנו תזכורת מאין באנו...

לרגל המעבר, ביזפורטל מצ'פרים את חברי הפורום:
100 הגולשים שיכתבו הכי הרבה הודעות במהלך חודש ינואר בפורומים המחודשים של שוק ההון יקבלו זוג כרטיסים לסרט. אני מאוד מקווה כי המעבר יהיה חלק עד כמה שאפשר, ואנו נתרגל במהרה לביתנו החדש.

אני אהיה כאן (וממחר בעיקר בפורום החדש בתפוז) לכל שאלה שתעלה, ולעזור בכל פתרון בעיה שתצוץ, ע�מ לעשות את חבלי הקליטה שלנו בתפוז לקלים עד כמה שניתן.

בכל שאלה או בעיה ניתן לפנות גם לתפוז

forums@tapuz.co.il
03-6109610 שלוחה 685 (יוני - זה יוני אחר - לא אני.....)

 29/5/10 - 18:30:49  התמים  אני רואה שיש כאן בילבול לגבי טווחים והקצאת נכסים .כמה מילים   

אני יוצא מנקודת הנחה שיש למשקיע את מה שנהוג ..

קופת פיצויים ( כיום היא אישית בעבר היתה מרכזית )
קרן פנסיה /גמל
קרן השתלמות

חסכונות בנקאיים לטווח ארוך לרוב צמודים

כסף פרטי המנוהל ומוחזק באופן אישי ..

דירה בבעלות ( עם משכנתא או בלעדיה )

לגבי קופת הפיצויים עד לא מזמן המעסיק היה מחוייב להפריש עד גובה משכורת בשנה ולעובד לא היה כל כך אכפת היכן הכסף ( בהנחה והוא ישנו באמת לא בנוכלים עסקינן ) עם כניסתה של הרפורמה חלק מהעובדים חתמו על מסמך שבעצם פוטר את המעביד מדאגה לטווח הארוך ובתנאי שהוא מפקיד כל חודש את הסכום על פי החוק ..מה שבעצם זה אומר שהפרט אחראי על ביצועי הקרן ..ואם חס וחלילה ישנה מפולת המעסיק פטור מהשלמה ובעצם העובד נפגע כל מי שנמצא במסלול זה או מעביד שעדיין מחזיק מרכזית עבור עובדים שלא חתמו
בכסף הזה מרכיב המניות אמור להיות הנמוך ביותר ולא יותר מ 10% לדעתי .

פנסיה /גמל
כאן זה תלוי בגיל החוסך אם הוא צעיר מאוד ומכאן שגודל החיסכון שלו נמוך ( הכל יחסי) מרכיב המניות יכול להיות גבוה יותר מכמה טעמים שהבכיר שבהם הוא " המיצוע " ולמה הכוונה ככל שהקרן נמוכה יותר היתרון היחסי גדל ולא משנה מה יעשה שוק המניות ..( נשמע לא הגיוני ולכן אסביר )
נניח שקרן ההפקדות כולל הרווח עומדת נכון היום על מחצית מסך ההפקדות העתידיות ( נניח 100 אלף ש"ח נגד הפקדות של 1000 ש"ח לחודש למשך 20 שנה ) בעצם יש כאן מצב שככל שהשוק יורד הקרן אומנם נפגעת אבל פוטנציאל הרווח העתידי גדל עקב רכישה חודשים של "סחורה" במחיר מוזל ..
ולכן חשוב מאוד בן כמה החוסך לטעמי גיל 55 כבר מתחיל להיות גבולי ..
כמובן שהכל תחת הנחת הבסיס שהעולם כעולם נתון בצמיחה מתמדת ..( תמותה נמוכה מילודה) ..ואין לנו חס וחלילה על מחשבה אובדנית ומעבר לזהב בגושים .למי שנמצא ברמת פסימיות כזו אין לי פתרונות ..ות'אמת אחד כזה לא צריכה לעניין פנסיה כלל ..הוא מלכתחילה משקיע באופן שונה ..ובעצם דומה לאלו שלא משקיעים לטווח הארוך כי הם חושבים שזה ביזבוז .. ( אבל זה כבר נושא אחר שקשור יותר בפולקלור ובשורשיות של האדם )

קרן השתלמות - כל הפטנט של הקרן הזו הוא אחד להנות מיתרונות המיסוי כאילו זה טווח ארוך על כסף לטווח קצר ( שש שנים ) ..ומכאן שכבר במחצית הדרך (לאחר שלוש שנים ) יש להתייחס אליה ככסף נזיל ( והרוב כבר מתכננים בעת הזו מה יעשו בו ) וכאן אני שוב אפתיע אותכם ( אני מקווה ) למי שלא זקוק לכסף שפשוט לא יגע בו ויותר מזה אני אומר זה הכסף האחרון בשרשת שאליו צריך להגיע במקרה הצורך .. ולמה ? לאחר שש שנים הכסף נעשה נזיל עם יתרונות מיסוי בלתי ניתנים להבנה והכל תודות לועדי העובדים והפוליטקה בשקל ..
כאן מרכיב המניות צריך לעמוד על מכסימום 15% .. וכמובן ההפקדות חייבות להימשך כסידרן .. אין תלות בגיל החוסך זה לא רלוונטי למכשיר זה ..

כסף פרטי מנוהל - כאן כבר הסיפור שונה מכמה טעמים
ראשית כמה מהוה סך הכסף הפרטי מסך הקפיטל ( ללא דיור ) ..אם הוא עובר את 25% צריך להתייחס אליו בכבוד יתר ..לא כל שכן יותר .. ויש לא מעט שהיוונו פנסיות או משכו כספי פיצויים ונמצאים בגיל מתקדם שאצלם הסכנה בחוסר שיקול דעת ממש מוחשית ברורה ומיידית ..ולהם בתקופה זו גם גדר זו לא מילה גסה ואפילו המלצה .. שוב אנחנו בתקופה מאוד מאוד לא ברורה מכל הבחינות ואת הכסף הזה אסור לסכן אפילו לא מקצתו ..

לאלה שהסכומים מהווים עד 25% ...צריכים להפעיל את אסטרטגיית המעגלים ..
עד 6 חודשי מחיה ברמה המינמלית שבה הם יכולים לשרוד להערכתם להחזיק במזומן מחוץ למערכת הבנקאית ( אני יודע שזה נשמע מוזר והכוונה במינמלית זה לא מנוי על עיתון גלובס ו3 טלפונים סלולארים )
עד 6 חודשי מחיה באותה רמת חיים שבה הם מורגלים כיום .בפקדון שקלי נושא ריבית ..
לאחר שהם עומדים בשני הסעיפים הראשונים .ממה שנשאר מרכיב המניות לא יעלה על 10% במצטבר בעת הזו ..

לגבי תוכניות חסכון צמודות/שקלי בהפקדה חודשית כמובן במידה וניתן להמשיך ולבצע אותם ( ובתנאי שחשבון העוש לא עומד בחריגת ייתר ..אחרת זה כסף לבטלה )

כמה הערות.

יש חברים שיש להם אחזקות בנדל"ן ( דירה /מסחרי וכד' ) הנהנים מהכנסה קבוע פחות או יותר משכ"ד .היה וההכנסה או חלקה פנוי .ניתן להפעיל את אסטרטגיית המדדים החודשית ( 25/75 ) באופן קבוע ..

לכל אחד כאן חייב להיות מקצוע ( במובן העתיק של המילה ) ואסור לו בשום פנים ואופן להתבסס למחייתו על ביצועיו בשוק ההון בשום תנאי ( כמובן שזה לא כולל את אלו החיים מעמלות או שרותים שלא תלויים בביצועי השוק או הפרסונות )

ולסיום הדבר החשוב ביותר אם למישהו לא נוח עם הפוזיציה שלו וזה משפיע עליו ברמה האישית בזוגיות/ בריאות /לחץ/מועקה וכד' ...שיתאים את השקעותיו עד לרגיעה מוחלטת

ובאמת לסיום אני מאוד אודה אם מישהו כאן יפיץ זאת לכמה שיותר אתרים גם בלי קרדיט ויותר מכך אני מוכן שאף ישייך זאת לעצמו זה חשוב לכל סבא סבתא אבא אמא בן ונכד ..

דעתי האישית והבלתי קובעת 19/5/09 - 11:38:59  התמים  כמה מילים לחברים החדשים שהצטרפו לאחרונה ..   

אני נתקל ( בין הברזה להברזה ) בהרבה מאוד כינויים חדשים ואני מברך על כך ,החלטתי לכתוב למען הדור "שלא ידע את יוסף" מעט כללים לגבי השוק כי היה והתפתח כאן גל עולה חדש כדאי לפחות לקחת זאת בחשבון .

נתחיל עם "הציוד"
אתר בנק /בית השקעות לביצוע פעולות שדרכו אתה רואה את הנייר הרלוונטי על שלושת ההצעות ( ברור ובסיסי )
אתר מגנ"א פתוח קבוע ( ניתן לסנן את החומר הלא רלוונטי בעזרת הפילטרים המובנים שבו אני ממליץ להשאיר רק את האירועים מהותיים תקנה 36 אירועים חריגים תקנה .53 .. הצעות רכש .. ובתקופת דוחות גם דוחות תקופתיים ושנתיים ..זה במהלך המסחר ככה לא תקבלו הרבה אינפורמציה לא רלוונטית כמובן שאחר המסחר תוכלו לעבור על שינויים באחזקת בעלי עניין ועוד נושאים אחרים )
אתר כלכלי אחד פתוח און ליין כאשר אתם שולטים לחלוטין בידע לשאיבת הנתונים הרלוונטיים ובזריזות (האתר הינו עדיפות אישית, גלובס .דה מרקר , ביזפורטל.. כלכליסט .... )
וכמובן פורום דיבורסה על שלל הציידים שבו ..
אלו הם הכלים הבסיסים למי שרוצה להרחיב ויש לו ידע בניתוח טכני /פונדמנטלי
תוכנה למסחר כגון המאני טיים ( דרכה אתה מגיע מהר לכל נתון שתרצה )
תוכנת גראפית ( בורסה גרף וכדומה )
מספר מסכי מחשב
אם כך יש לנו את הכלים השלב הבא זה עמלות והוצאות לווין לקניה או מכירה
על מה לא משלמים בשום מקרה
עמלות ביטול
עמלה מנמלית
עמלה לביצוע חלקי
אינטרנט בורסה ( כן להתעקש גם על ה 20 שקל לחודש )
על מה צריך להתעקש עמלת ק/מ לא יותר מ 0.15 עדיף 0.1
אם דרך בית השקעות אז דמי שמירה וכדומה אין
אם דרך בנק ללכת על לא יותר מ 3-4 ₪ לנייר לרבעון בלי מינימום ( זה משוכלל דרך ההנחה מלמעלה נדמה לי 80% הנחה תעריפית ו 100% בעמלת מינ' )
בשלב הזה יש לנו כלים יש סגירה לגבי עמלות אפשר להתחיל ..
, חברים לרוב לאחר אירועים וקיצוניים הגורמים לשוק להתבלבל ..מתחילים להתפתח בשוק מחירים הוגנים לניירות מסוימים ולמרות ההשתוללות שעברנו בחודשים האחרונים אני רוצה לקוות שתיהיה למשקיעים נקודת כניסה נוחה לשוק בעתיד ולכן כתבתי את מה שכתבתי ..איני מתיימר לתת לכם את המתכון להצלחה ולהתעשרות ..אך אני יכול לפחות ולנסות לתת לכם כמה כלים המבוססים על ניסיוני ..וכמובן במלוא הצניעה ...וזאת על מנת לנסות להגדיל את אחוזי "הפגיעה" ..
אני אכתוב זאת על דרך של הוראות ביצוע ..ועל סמך נתונים שלכל אחד ואחת מכם/ן יש גישה ישירה אליהן ..
אני אתרכז רק במניות ה150 .. ( מדד ה 100 + יתר 50 ) השיטה היא על בסיס המיפוי ...

1.עוברים על הרשימה ושולפים את כל המניות אשר מכפיל הרווח שלהם נמוך מ 15 ( כולל ) כל מה שגבוה מזה מוצאים מהרשימה ..

2.מחלקים את כל המניות שמצאנו למספר קטגוריות ..לדוגמא נדל"ן , בנקים , כימיה , מסחר , תעשיה ..וכ"ו ..

3.לאחר מכן שולפים את כל המניות בהן מכפיל ההון גדול מ 2.5( לדוגמא חברה שההון העצמי שלה 100 מיליון ונסחרת בשווי שוק של 250 מיליון )ומוצאים אותן מהרשימה

4.הסינון הבא הוא בעזרת המינוף כל חברה שההון העצמי שלה מממן פחות מ 25% מהמאזן שהיא אינה בנק או חברת נדל"ן/ אחזקות להוציא מהרשימה מיד .

5.בשלב הזה מדרגים את כל הניירות שהוצאנו על פי התשואה באחוזים (חצי שנתית)מהגבוה לנמוך במידה ויש ברשימה מניה חריגה הנמצאת תחת הזהרת רווח חמורה או אירוע פונדמנטלי חריג חש להחריגה גם אם היא עומדת בקריטריונים ..ככלל אנו מנסים לנטרל ולהבדיל בין משקולת פונדמנטלית טהורה ..לאירועי חיצוניים ..זו הכוונה כולה .

6.בשלב הבא אנו מדרגים את כל הניירות לפי גודל הירידה מהירידה התלולה ביותר למתונה ביותר ...

7.כעת מבצעים הצלבה בין שתי הרשימות כאשר אנו מחפשים את אלו שעומדות בראש הרשימה בשני הרשימות במוצלב ..כאן התברר לכם שיש המון אבל המון ניירות שעונים על הדרישות ואלו יהיו דווקא הניירות המסוכנים ביותר שאסור לגעת בהם ולכן ישנה את מגבלת מחזורי המסחר בהמשך .. יש להקפיד לא להכניס מניה עם מכפיל 0.2 על שווי שוק של רבע הון עצמי עם מחזורים של קיוסק ולהישאר עם המה שמו ביד ..

8.לאחר מכן אנו בוחרים מכל קטגוריה ( סעיף 3 בנק נדלן כמיה אחזקות וכד' ) לא יותר מ 3 מניות ( תלוי בממצאים ) ומדרגים אותן לפי "הכדאיות" , זאת על מנת לנטרל רמת סיכון מגזרית ....

9.בשלב הזה הרשימה צומצמה מאוד ..כעת צריך לבחון את השער הנמוך גבוה השנתי של כל אחת מהן ..( בסעיף 5 דרגנו את המניות לפי תשואה חצי שנתית שזה דורש מעט עבודה לגבי התשואה השנתית למי שיש מאני טיים זה תחת סטטיסטיקה ובלחיצה על תשואה 12 חודש זה מסתדר לבד למי שאין מערכת ניתן להגיע לזה בדרכים אחרות ) ..יש להוציא את אלו הקרובות לשער הנמוך השנתי ..( מדגיש שנתי ) ,כל נייר שנמוך מהשער בתחילת השנה יוצא מהרשימה .לדוגמא ...נניח השער של הנייר במחצית 08 עמד על 1000 ..ובסוף השנה עמד על 700 ...ובמחצית 09 הנייר טיפס ל 1400 וכיום עומד על 900 ....נייר זה נחשב לנייר "בעייתי" ולכן הוא לא יכנס לרשימה .

10.כאן נכנסים מחזורי המסחר ..יש לזכור שבחרנו רק מניות מרשימת ה 150 שבהן מן הסתם המסחר אמור להיות ער יותר ( ולמרות זאת היה ומחזור המסחר הממוצע החצי שנתי (180 יום גם דרך המאני טיים ) נמוך מ 500-600 אלף ₪ ..מניה זו תוצא מהרשימה )

11.כאן נכנסים המנתחים של האתר מה שנקרא האלמנט הטכני ..מחפשים את נק' הכניסה האופטי מלית (לאחר שנלקחה ההחלטה הבסיסית שיש לחזור לשוק ובשלב זה איני יודע מתי זה יקרה זה כבר שיעור אחר )...ובכל זאת במקרה זה עדיף יהיה לתפוס מניות קרוב לנק' התמיכה שלהן ..או קרוב לדפנות תחתונות של התעלות כאמור בנושא זה רצוי להתייעץ עם חברי הפורום ...אבל זה רק בכדי להוסיף נק' זכות בזמן הכניסה עצמה ולא יותר מזה ,היות והנייר נלקח לטווח בנוני ומעלה ..( זוכרים שינוי מגמה כללי )

12.דבר אחרון והחשוב ביותר ..בזמן הכניסה יש לרשום את נק' הסטופ לקטיעת הפסד המלצה שלי עד 7%( על פי אופיו של המשקיע )..וכמו כן יש לרשום את נק' היציאה ולקיחת הרווח לעו"ש .. שאותה קובעים על פי המפתחות שניתנו למעלה ( מכפיל ,שווי להון וכ"ו ) שעל פיהם נכנסו לנייר ...לדוגמא הנייר עולה בחדות וכעת מכפיל ההון שלו הוא 4 .. יש להוציאו ולהחליפו בחדש או שהחברה מדווחת על הפסד כבד ומכפיל הרוח נוסק ל 30 .. ללא גיבוי בצמיחה ..

שורות אלו נכתבו כחומר לימוד נטו ..ואין הם מהווים איזו שהיא תורה או מכונה לעשיית כסף יחד עם זאת הכותב על פי ניסיוני המועט ..חושב שפעולה על פי הפרמטרים הללו בהנחה והשוק נכנס למגמת עליה ארוכת טווח ..גם אם אינה מסבה רווח לפחות תמזער הפסדים .. ולכן נק' הכניסה חשובה מאוד ראשית לשוק בכללותו ושנית לכל נייר בנפרד


מקווה שיהיה לעזר ..בהצלחה
ולהבהרות אני כאן .

כותבים פופולריים
שם המשתמש כמות צפיות
משה_ו 41
זוריק 35
davidezsh123 34
חתחתול 25
גדליהו 24
הנתון נמדד לאורך תקופה של 30 ימים
מבזקים
מחשבון אחוזים
שער בסיס
שער אחרון
תוצאה
מדורים
ימי הולדת
dror4668
רויטל43
הודעות שוטפות
 12/12/13 - 15:34:16  יוני  ירוק  °

עכשיו נראה אם גם יצליח להחזיק ככה...
 12/12/13 - 15:38:45 איילנ נקנתה עוד מנה משקפשים  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 14:18:24 חיה אופקו עולה בטרום ולפי עידכון המדדים אמור להיות בה ביקוש יפה  

למה היא לא מצליחה להתרומם, האם בגלל הכתבה בביזפורטל או הטכני נגדהשאלה
 12/12/13 - 14:33:03  הדר  חברה ששווה 14 מליארד...חושב  °

מה זה 10 מליון ביקוש בשבילה?
.
דווקא נתמכה על קו מגמה.
העלתי למטה
 12/12/13 - 14:38:43 חיה בארץ,הרבה,שם,כלוםליצן   °

קניתי הבוקרלשון
 12/12/13 - 15:35:01 זמני למה לא שיתפת?בוכה  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 16:36:42 חיה לא נראית טוב כעת מעבר ליםחושב  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 14:03:45  יוני  אפריקה חושבחושב    

לא נראה טוב מה שקורה שם....


לא מחזיק.
 12/12/13 - 16:23:05 ברמן עלתה בגלל הקשר פנדמנטלי של אפשרות להקטנת חוב אג�ח   °

ברגע שזה פוצץ כל העליה מתייתרת.


 12/12/13 - 13:14:39 איילנ בולבולון קונים גדולים הופיעו חושב  

נראה איך הם ישפיעו על המסחר
 12/12/13 - 13:35:46 הליצן לא למשש את הסחורה בבקשה. שיסתכלו בעיניים, לא בידייםלא בטוח  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 13:15:20 איילנ [ללא נושא]   

נראה איך הם ישפיעו על המסחר
 12/12/13 - 12:54:00 ברמן זהו לדעתי ראינו נמוך יומי  הודעה ריקה 

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 13:02:16 חיה אני מקווה כי לפני 10 דקות לקחתי קול 150 ב440 מתפלל  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 11:44:20 אביב_נעורים אנלייט מנסה להתהפך. אולי הפעםחושב  הודעה ריקה 

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 12:00:58  הדר  לקחתי היום 81.5  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 14:56:57 אביב_נעורים נראה שהתהפכה, לא?  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 12:08:35 אביב_נעורים בהצלחה פרח  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 11:17:06  הדר  מעוף 25 ...נגיעונת בתקרת התעלה ארוכת הטווח שנפרצה    

כניסה חזרה לתוך התעלה= מימושים.
אם כי כמובן תמיכה ותבוא יציאה מעלה
 12/12/13 - 11:22:23 ברמן תראה תמשביר 365 תראההההה ראש בקירראש בקירראש בקיר  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 11:27:05 ברמן אגב יש מצב יש שם חוד היום ... חושבחושב  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 11:50:23  הדר  מתנד ב-100 ..בריחה מבולינגר...דפוקקקקקקקקקליצן  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 12:02:47 ברמן אדום פשששששששששששששששששששששש  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 10:54:46  התמים  בוקר טוב , בשורות טובות אמן ..ורד  הודעה ריקה 

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 10:22:29 ברמן הורידו יפה את השווק. חזרנו להיות השווק שמקדים את העולם.  

לדעתי תמיכה אזור 1320 אמורה להחזיק.

סה"כ הכל דבש.


חושב
 12/12/13 - 11:02:56  הדר  וזה חוזה סנופי...זה לא גרף לעליות בתוך יומי?חושב  הודעה ריקה    °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 10:15:24 אופטימית מפגש חברי פורום עם מנכ"ל רציו - מזמינים אתכם לשאול ולדעת   

חברים יקרים
קשה לדמיין את עצמנו יוצאים מהבית כרגע - אבל לפי התחזיות בשבוע הבא קיץ, ככה שתל-אביב מחכה לכם ושווה לבוא. |שמש מזכירה שהאירוע יתקיים במשרדי IBI בכלבו שלום, ב-18 לדצמבר, יום רביעי.

ובינתיים - אנחנו עובדים על התכנים ומזמינים אתכם לקחת חלק.
שלחו לנו שאלות שהייתם רוצים לשאול את מר יגאל לנדאו דרך כפתור "צור קשר"

מאחלים לכולכם סופשבוע חורפי, חמים ונעים
#35#|גשם
אופטימית וצוות ביזפורטל
 12/12/13 - 09:58:40 אביב_נעורים אופקו - שמרה אתמול על קו מגמה עולה (שהדר צייר). נלקחה  

הבוקר בארץ עם סטופ צמוד.
 12/12/13 - 10:16:28  הדר  בכתבה היה ריח של מניפולציהחושב  הודעה ריקה   °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 10:22:11 אביב_נעורים עדיין נסחרת מתחת לארביטראזחושב  °

ותראה עסקאות יפות שהיו מאתמול באפטר.
 12/12/13 - 12:04:31  הדר  תיקון נאה  °

כן

 12/12/13 - 09:45:32 איילנ מנסים להוריד את בולבולון בפתיחה חושב  

אני מאמין כי הקונים יבואו הרי המניה אתמול פרצה בחוזקה את שער 912
 12/12/13 - 09:51:42  יוני  בסה"כ  °

ירדה לבדוק 900 כתמיכה.

ייה בסדר.... או לא... מי יודע...
עד כמה שאני זוכר, היא מקבלת היום היצע בנעילה.
 12/12/13 - 09:57:55 thhkg היום היא מקבלת ביקוש בנעילה תבדוק ותראה זה בדוק  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 10:59:23 חיה לפי טל טנא,היא בעודפי היצע חושב  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 10:20:40 איילנ זה בקטנה לנייר הנ"ל  °

מעניין איך השחקנים בנייר מצליחים לעת עתה מהנייר להתפוצץ למעלה כעת.
 12/12/13 - 10:10:55 אביב_נעורים היצע 640 אלף שח  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 09:56:12 איילנ [ללא נושא]  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 09:22:15  הדר  יוני בוקר טוב--אתה יודע שברגע שכותבים יותר מדי ההודעה פשוט  

בורחת.
ניסיתי לכתוב איזה פוסט פעמיים ואיך שאני לפני סיום ......
פססססס....ברחה ההודעה.
כנראה יש בעייה מובנית שההודעה אינה יכולה להכיל מספיק תווים.
בעסהחושב
 12/12/13 - 09:50:44  יוני  עכשיו אני יודע את זה...  °

אוודא שגם הנושא הזה יטופל במערכת החדשה
 12/12/13 - 09:26:54 הסמוי אז אולי תכתוב את זה כמסמך word ואז תעלה את זה כקובץ  °

עד שיטפלו בבעיה
 12/12/13 - 08:31:24  יוני  חג שלג שמח!  הודעה ריקה 

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 09:56:49  ורדיאלה  good morning Jerusalemורד  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 09:03:11 חיה איזה כיף לך חיוך  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 11/12/13 - 18:00:51 goldfinger אקס טי אל הגיעה לשער 44   

מחר יש שם היצע 5.2 מלשח יהיה מעניין מחר יש תמיכה ב40 אולי שם כדאי להצטרף לתיקון עולה למעקב מחר
 11/12/13 - 23:49:25 thhkg התמיכה יותר אמינה בשער 34  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 09:55:12 goldfinger אני מקווה שברחת משם בזמן  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 09:58:57 thhkg כן יצאתי בסטופ שער 70  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 09:54:03 guycom אתה זוכר מה כתבתי לך עליה לפניי חודש .... פוט  °

אם לא אז אני אזכיר לך שהיא בדרך לשער 50 יעד ראשון
 11/12/13 - 16:36:13 איילנ אפשר יעד לבולבולון לאור פריצת 912 משתחווה  הודעה ריקה 

{הודעה ריקה}
 12/12/13 - 07:45:07  orenamit  1500-1700 בהנחה שתעבור קודם את 1200 ורד  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 11/12/13 - 16:38:53  ורדיאלה  יוני צירף גרף  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 11/12/13 - 16:25:51 hotdog גלא על חשבון יובה ליגת אלופות  הודעה ריקה 

{הודעה ריקה}
 11/12/13 - 16:22:47  יוני  הג'קוזי חושבחושב    

נר ירוק, הנמצא כולו מחוץ לרצועת בולינגר התחתונה.
המניה נמצאת במכירת יתר, כך שיש מצב שיהיה מחר היפוך ברקח.

מחזיק בקטנה ושוקל לקחת שם עוד.
 11/12/13 - 19:32:50 הגלוי לדעתי אחרי הדוחות האחרונים    °

המניה עדיין יקרה ויש לה לאן לרדת.. כתבתי את זה גם בנובמבר אצל המתחרים

אלא אם כן תיהיה עוד הצפה והביטוח ישפוך עוד כמה מליונים ליצן
 11/12/13 - 16:17:08 איילנ בולבולון שער 915 קריצה  

קדימה קדימה
 11/12/13 - 16:17:13  ורדיאלה  הבולבולון פרץמשקפשיםמשקפשיםמשקפשים  הודעה ריקה  

{הודעה ריקה}
 11/12/13 - 16:25:45  ורדיאלה  כמובן יש לחכות לנעילה,אך המחזור מאד מעודדמתפלל  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 11/12/13 - 16:31:49  יוני  המחזור בהחלט מעודד    °

אם תסגור קרוב לגבוה היומי, היעד שם יהיה 1000, כאשר הסטופ יעלה אל מתחת 900.
מעל 1000, עשויה ללכת גם לכיוון 1200, אבל זאת כבר אופטימיות מטומטמת שלי....


מחזיק במניה.
 11/12/13 - 16:32:40  ורדיאלה  ורדחיוך  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 11/12/13 - 15:48:06 מערכת_ביזפורטל בהלמן אלדובי מסמנים 8 מניות   


שחייבות להיות בתיק ההשקעות ב-2014

בבית ההשקעות חרדים מבועה בתחום האג"ח הקונצרני בשנה הקרובה - האם המעו"ף יחצה את קו ה-1,500 נקודות?


 11/12/13 - 15:46:51 מערכת_ביזפורטל לאומי: "שיפור בסיכויי הפיתוח של לוויתן - גם ללא וודסייד"   

אלה פריד ברשמים מפגישת עם הנהלות דלק קידוחים ואבנר: "פיתרון של פיזור היצוא באמצעות צינור למדינות האזור - עשוי אף לקצר את לוחות הזמנים של הפרויקט"
 11/12/13 - 15:10:56 שמוליקו להדר כיטוב שאלה להבנה  

המניה שברה את כל מוסכמות הניתווח הטכני אין שום פרמטר חיובי שברה גם
את פיבונצ'י 61% ,לא מבין האם ההשקעה זה כשעשוע סקרנות או סתם.
 11/12/13 - 15:28:48  הדר  אני סוחר תעלות...וכעת היא בתחתית תעלה....אם בקורס ניתוח טכני    °

שעשית לא התמקדו בתעלות אז יש לי בעייה להסביר לך.
 11/12/13 - 16:13:03 שמוליקו תודהפרח  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 11/12/13 - 15:13:11 ברמן הבחור צרף גרף אבויה. תרצה תסחור את זה לא תרצה גם טוב.  °

ואגב אני אישית קורא לה : "כירע"

ליצן

לא עוקב.
 11/12/13 - 16:14:46 שמוליקו אני לא תוקף רק מנסה להבין וקצת נימוס לא יזיק לך  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 11/12/13 - 15:05:27  יוני  אחה"צ סגרירי ונעים לכל... גשםגשם  הודעה ריקה 

{הודעה ריקה}
 11/12/13 - 14:41:38 ברמן נטקס התהפכה.... חושבחושב  הודעה ריקה 

{הודעה ריקה}
 11/12/13 - 14:48:44  ורדיאלה  כבר לפני שעתייםמשקפשים  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 11/12/13 - 13:56:51 ברמן אפריקה מגורים שער 6000 עגול לא נפרץ. מאז שאביב נעורים  

דיבר עליה היתה ב5550 עשתה כ6-7 אחוז.

סביר אבל לא מצויין.

חושב
 11/12/13 - 14:05:20  הדר  12 מליון ביקוש בעידכון  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 11/12/13 - 14:28:10 אביב_נעורים 11.16 משקפשים  °

http://go.calcalist.co.il/pic/ad/table1.pdf
 11/12/13 - 14:27:21 guycom תן לי בבקשה גרף פיבו ל CALI חושב  °

תודהדגל ישראלפרה
 11/12/13 - 14:44:20  הדר  שברה 62  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 11/12/13 - 14:16:14 ברמן כן  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 11/12/13 - 13:56:44 איילנ בולבולון קונה גדול הגיע 175K חושב  

אולי ההמראה מתקרבת
 11/12/13 - 14:08:53 guycom כן  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 11/12/13 - 14:01:37  ורדיאלה  כן  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 11/12/13 - 13:55:43 ברמן אל על.. לא מסתדר לי שהדוח היה פגז ומאותו היום רק יורדת  

או שהדוח לא תקין.

או שמשהו רע מתבשל שם.

לא עוקב אבל עקבתי פעמים ויצאתי מבאוס.


פורוםשוק ההון הישראלי
1 « 17 18 19 20 21 »

All Rights Reserved © 2012 dBursa ltd