פורוםשוק ההון הישראלי
1 2 3 4 5 »
 27 גולשים באתר
מנהלי הפורום: התמים, הדר, ורדיאלה, יוני.
שלום, אורח התחבר
ת"א 25 30/12 1,186.41 +0.19%
ת"א 100 30/12 1,051.60 +0.33%
ת"א 25 גלום 30/12 1,186.80 +0.04%
ת"א נדל"ן 15 30/12 308.30 +0.51%
ת"א בלוטק 50 30/12 312.41 +0.63%
תל בונד 20 30/12 295.34 -0.07%
סך מחזור (מ' ש"ח) 30/12 788.80
מ.א.י.ה
  • הודעות חשובות
  • הודעות פופולריות
 3/1/14 - 23:58:38  יוני  הודעה חשובה     

כפי שבוודאי ידוע לכם, אתר הפורומים הגדול בישראל, תפוז אנשים, נרכש לאחרונה על ידי קבוצת קו מנחה. החל ממחר, תחילת השנה האזרחית החדשה, ובתום כמה שבועות של עבודה משותפת בין ביזפורטל לתפוז, יהיה איחוד כוחות בתחום הפורומים של שוק ההון לטובת זירה מורחבת שתהנה מהמקצועיות של ביזפורטל וקבוצת קו מנחה ומהיכולות הטכנולוגיות והקהילתיות של אתר תפוז. דרך החיבור הזה הקהילה תהנה ממערכת הפורומים המתקדמת של תפוז ומהתכנים המקצועיים של ביזפורטל בתחום שוק ההון.

הפורומים המשותפים יקודמו בצורה נרחבת הן בביזפורטל והן בתפוז וימשיכו להיערך בהם פעילויות ואירוחים מגוונים. במערכת של תפוז הוטמעו התאמות אשר נעשו בשבילנו, ואני מקווה כי נוכל ללמוד מהר את המערכת, ולנצל את הפיצ'רים הייחודיים שיש בה.

כתובת פורום שוק ההון הישראלי היא http://tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumid=2377

לצורך המעבר לתפוז, על כל אחד ואחת מאיתנו לפתוח יוזר בתפוז. פתיחת היוזר נעשית בקלות רבה, וזה לא צריך לקחת יותר מאשר שתי דקות. ההרשמה ליוזר חדש מתבצעת בקישור: http://www.tapuz.co.il/common/Register.aspx?BackUrl=/forums2008/Default.aspx
היות ויתכן שהשמות שלנו תפוסים במערכת תפוז, ניתן להוסיף לכינוי שלו את השם �דיבורסה�, כך שהכינוי החדש יהיה פנוי. כך נוכל להמשיך ולעקוב אחרי האנשים, וכמו כן תהיה לנו תזכורת מאין באנו...

לרגל המעבר, ביזפורטל מצ'פרים את חברי הפורום:
100 הגולשים שיכתבו הכי הרבה הודעות במהלך חודש ינואר בפורומים המחודשים של שוק ההון יקבלו זוג כרטיסים לסרט. אני מאוד מקווה כי המעבר יהיה חלק עד כמה שאפשר, ואנו נתרגל במהרה לביתנו החדש.

אני אהיה כאן (וממחר בעיקר בפורום החדש בתפוז) לכל שאלה שתעלה, ולעזור בכל פתרון בעיה שתצוץ, ע�מ לעשות את חבלי הקליטה שלנו בתפוז לקלים עד כמה שניתן.

בכל שאלה או בעיה ניתן לפנות גם לתפוז

forums@tapuz.co.il
03-6109610 שלוחה 685 (יוני - זה יוני אחר - לא אני.....)

 29/5/10 - 18:30:49  התמים  אני רואה שיש כאן בילבול לגבי טווחים והקצאת נכסים .כמה מילים   

אני יוצא מנקודת הנחה שיש למשקיע את מה שנהוג ..

קופת פיצויים ( כיום היא אישית בעבר היתה מרכזית )
קרן פנסיה /גמל
קרן השתלמות

חסכונות בנקאיים לטווח ארוך לרוב צמודים

כסף פרטי המנוהל ומוחזק באופן אישי ..

דירה בבעלות ( עם משכנתא או בלעדיה )

לגבי קופת הפיצויים עד לא מזמן המעסיק היה מחוייב להפריש עד גובה משכורת בשנה ולעובד לא היה כל כך אכפת היכן הכסף ( בהנחה והוא ישנו באמת לא בנוכלים עסקינן ) עם כניסתה של הרפורמה חלק מהעובדים חתמו על מסמך שבעצם פוטר את המעביד מדאגה לטווח הארוך ובתנאי שהוא מפקיד כל חודש את הסכום על פי החוק ..מה שבעצם זה אומר שהפרט אחראי על ביצועי הקרן ..ואם חס וחלילה ישנה מפולת המעסיק פטור מהשלמה ובעצם העובד נפגע כל מי שנמצא במסלול זה או מעביד שעדיין מחזיק מרכזית עבור עובדים שלא חתמו
בכסף הזה מרכיב המניות אמור להיות הנמוך ביותר ולא יותר מ 10% לדעתי .

פנסיה /גמל
כאן זה תלוי בגיל החוסך אם הוא צעיר מאוד ומכאן שגודל החיסכון שלו נמוך ( הכל יחסי) מרכיב המניות יכול להיות גבוה יותר מכמה טעמים שהבכיר שבהם הוא " המיצוע " ולמה הכוונה ככל שהקרן נמוכה יותר היתרון היחסי גדל ולא משנה מה יעשה שוק המניות ..( נשמע לא הגיוני ולכן אסביר )
נניח שקרן ההפקדות כולל הרווח עומדת נכון היום על מחצית מסך ההפקדות העתידיות ( נניח 100 אלף ש"ח נגד הפקדות של 1000 ש"ח לחודש למשך 20 שנה ) בעצם יש כאן מצב שככל שהשוק יורד הקרן אומנם נפגעת אבל פוטנציאל הרווח העתידי גדל עקב רכישה חודשים של "סחורה" במחיר מוזל ..
ולכן חשוב מאוד בן כמה החוסך לטעמי גיל 55 כבר מתחיל להיות גבולי ..
כמובן שהכל תחת הנחת הבסיס שהעולם כעולם נתון בצמיחה מתמדת ..( תמותה נמוכה מילודה) ..ואין לנו חס וחלילה על מחשבה אובדנית ומעבר לזהב בגושים .למי שנמצא ברמת פסימיות כזו אין לי פתרונות ..ות'אמת אחד כזה לא צריכה לעניין פנסיה כלל ..הוא מלכתחילה משקיע באופן שונה ..ובעצם דומה לאלו שלא משקיעים לטווח הארוך כי הם חושבים שזה ביזבוז .. ( אבל זה כבר נושא אחר שקשור יותר בפולקלור ובשורשיות של האדם )

קרן השתלמות - כל הפטנט של הקרן הזו הוא אחד להנות מיתרונות המיסוי כאילו זה טווח ארוך על כסף לטווח קצר ( שש שנים ) ..ומכאן שכבר במחצית הדרך (לאחר שלוש שנים ) יש להתייחס אליה ככסף נזיל ( והרוב כבר מתכננים בעת הזו מה יעשו בו ) וכאן אני שוב אפתיע אותכם ( אני מקווה ) למי שלא זקוק לכסף שפשוט לא יגע בו ויותר מזה אני אומר זה הכסף האחרון בשרשת שאליו צריך להגיע במקרה הצורך .. ולמה ? לאחר שש שנים הכסף נעשה נזיל עם יתרונות מיסוי בלתי ניתנים להבנה והכל תודות לועדי העובדים והפוליטקה בשקל ..
כאן מרכיב המניות צריך לעמוד על מכסימום 15% .. וכמובן ההפקדות חייבות להימשך כסידרן .. אין תלות בגיל החוסך זה לא רלוונטי למכשיר זה ..

כסף פרטי מנוהל - כאן כבר הסיפור שונה מכמה טעמים
ראשית כמה מהוה סך הכסף הפרטי מסך הקפיטל ( ללא דיור ) ..אם הוא עובר את 25% צריך להתייחס אליו בכבוד יתר ..לא כל שכן יותר .. ויש לא מעט שהיוונו פנסיות או משכו כספי פיצויים ונמצאים בגיל מתקדם שאצלם הסכנה בחוסר שיקול דעת ממש מוחשית ברורה ומיידית ..ולהם בתקופה זו גם גדר זו לא מילה גסה ואפילו המלצה .. שוב אנחנו בתקופה מאוד מאוד לא ברורה מכל הבחינות ואת הכסף הזה אסור לסכן אפילו לא מקצתו ..

לאלה שהסכומים מהווים עד 25% ...צריכים להפעיל את אסטרטגיית המעגלים ..
עד 6 חודשי מחיה ברמה המינמלית שבה הם יכולים לשרוד להערכתם להחזיק במזומן מחוץ למערכת הבנקאית ( אני יודע שזה נשמע מוזר והכוונה במינמלית זה לא מנוי על עיתון גלובס ו3 טלפונים סלולארים )
עד 6 חודשי מחיה באותה רמת חיים שבה הם מורגלים כיום .בפקדון שקלי נושא ריבית ..
לאחר שהם עומדים בשני הסעיפים הראשונים .ממה שנשאר מרכיב המניות לא יעלה על 10% במצטבר בעת הזו ..

לגבי תוכניות חסכון צמודות/שקלי בהפקדה חודשית כמובן במידה וניתן להמשיך ולבצע אותם ( ובתנאי שחשבון העוש לא עומד בחריגת ייתר ..אחרת זה כסף לבטלה )

כמה הערות.

יש חברים שיש להם אחזקות בנדל"ן ( דירה /מסחרי וכד' ) הנהנים מהכנסה קבוע פחות או יותר משכ"ד .היה וההכנסה או חלקה פנוי .ניתן להפעיל את אסטרטגיית המדדים החודשית ( 25/75 ) באופן קבוע ..

לכל אחד כאן חייב להיות מקצוע ( במובן העתיק של המילה ) ואסור לו בשום פנים ואופן להתבסס למחייתו על ביצועיו בשוק ההון בשום תנאי ( כמובן שזה לא כולל את אלו החיים מעמלות או שרותים שלא תלויים בביצועי השוק או הפרסונות )

ולסיום הדבר החשוב ביותר אם למישהו לא נוח עם הפוזיציה שלו וזה משפיע עליו ברמה האישית בזוגיות/ בריאות /לחץ/מועקה וכד' ...שיתאים את השקעותיו עד לרגיעה מוחלטת

ובאמת לסיום אני מאוד אודה אם מישהו כאן יפיץ זאת לכמה שיותר אתרים גם בלי קרדיט ויותר מכך אני מוכן שאף ישייך זאת לעצמו זה חשוב לכל סבא סבתא אבא אמא בן ונכד ..

דעתי האישית והבלתי קובעת 19/5/09 - 11:38:59  התמים  כמה מילים לחברים החדשים שהצטרפו לאחרונה ..   

אני נתקל ( בין הברזה להברזה ) בהרבה מאוד כינויים חדשים ואני מברך על כך ,החלטתי לכתוב למען הדור "שלא ידע את יוסף" מעט כללים לגבי השוק כי היה והתפתח כאן גל עולה חדש כדאי לפחות לקחת זאת בחשבון .

נתחיל עם "הציוד"
אתר בנק /בית השקעות לביצוע פעולות שדרכו אתה רואה את הנייר הרלוונטי על שלושת ההצעות ( ברור ובסיסי )
אתר מגנ"א פתוח קבוע ( ניתן לסנן את החומר הלא רלוונטי בעזרת הפילטרים המובנים שבו אני ממליץ להשאיר רק את האירועים מהותיים תקנה 36 אירועים חריגים תקנה .53 .. הצעות רכש .. ובתקופת דוחות גם דוחות תקופתיים ושנתיים ..זה במהלך המסחר ככה לא תקבלו הרבה אינפורמציה לא רלוונטית כמובן שאחר המסחר תוכלו לעבור על שינויים באחזקת בעלי עניין ועוד נושאים אחרים )
אתר כלכלי אחד פתוח און ליין כאשר אתם שולטים לחלוטין בידע לשאיבת הנתונים הרלוונטיים ובזריזות (האתר הינו עדיפות אישית, גלובס .דה מרקר , ביזפורטל.. כלכליסט .... )
וכמובן פורום דיבורסה על שלל הציידים שבו ..
אלו הם הכלים הבסיסים למי שרוצה להרחיב ויש לו ידע בניתוח טכני /פונדמנטלי
תוכנה למסחר כגון המאני טיים ( דרכה אתה מגיע מהר לכל נתון שתרצה )
תוכנת גראפית ( בורסה גרף וכדומה )
מספר מסכי מחשב
אם כך יש לנו את הכלים השלב הבא זה עמלות והוצאות לווין לקניה או מכירה
על מה לא משלמים בשום מקרה
עמלות ביטול
עמלה מנמלית
עמלה לביצוע חלקי
אינטרנט בורסה ( כן להתעקש גם על ה 20 שקל לחודש )
על מה צריך להתעקש עמלת ק/מ לא יותר מ 0.15 עדיף 0.1
אם דרך בית השקעות אז דמי שמירה וכדומה אין
אם דרך בנק ללכת על לא יותר מ 3-4 ₪ לנייר לרבעון בלי מינימום ( זה משוכלל דרך ההנחה מלמעלה נדמה לי 80% הנחה תעריפית ו 100% בעמלת מינ' )
בשלב הזה יש לנו כלים יש סגירה לגבי עמלות אפשר להתחיל ..
, חברים לרוב לאחר אירועים וקיצוניים הגורמים לשוק להתבלבל ..מתחילים להתפתח בשוק מחירים הוגנים לניירות מסוימים ולמרות ההשתוללות שעברנו בחודשים האחרונים אני רוצה לקוות שתיהיה למשקיעים נקודת כניסה נוחה לשוק בעתיד ולכן כתבתי את מה שכתבתי ..איני מתיימר לתת לכם את המתכון להצלחה ולהתעשרות ..אך אני יכול לפחות ולנסות לתת לכם כמה כלים המבוססים על ניסיוני ..וכמובן במלוא הצניעה ...וזאת על מנת לנסות להגדיל את אחוזי "הפגיעה" ..
אני אכתוב זאת על דרך של הוראות ביצוע ..ועל סמך נתונים שלכל אחד ואחת מכם/ן יש גישה ישירה אליהן ..
אני אתרכז רק במניות ה150 .. ( מדד ה 100 + יתר 50 ) השיטה היא על בסיס המיפוי ...

1.עוברים על הרשימה ושולפים את כל המניות אשר מכפיל הרווח שלהם נמוך מ 15 ( כולל ) כל מה שגבוה מזה מוצאים מהרשימה ..

2.מחלקים את כל המניות שמצאנו למספר קטגוריות ..לדוגמא נדל"ן , בנקים , כימיה , מסחר , תעשיה ..וכ"ו ..

3.לאחר מכן שולפים את כל המניות בהן מכפיל ההון גדול מ 2.5( לדוגמא חברה שההון העצמי שלה 100 מיליון ונסחרת בשווי שוק של 250 מיליון )ומוצאים אותן מהרשימה

4.הסינון הבא הוא בעזרת המינוף כל חברה שההון העצמי שלה מממן פחות מ 25% מהמאזן שהיא אינה בנק או חברת נדל"ן/ אחזקות להוציא מהרשימה מיד .

5.בשלב הזה מדרגים את כל הניירות שהוצאנו על פי התשואה באחוזים (חצי שנתית)מהגבוה לנמוך במידה ויש ברשימה מניה חריגה הנמצאת תחת הזהרת רווח חמורה או אירוע פונדמנטלי חריג חש להחריגה גם אם היא עומדת בקריטריונים ..ככלל אנו מנסים לנטרל ולהבדיל בין משקולת פונדמנטלית טהורה ..לאירועי חיצוניים ..זו הכוונה כולה .

6.בשלב הבא אנו מדרגים את כל הניירות לפי גודל הירידה מהירידה התלולה ביותר למתונה ביותר ...

7.כעת מבצעים הצלבה בין שתי הרשימות כאשר אנו מחפשים את אלו שעומדות בראש הרשימה בשני הרשימות במוצלב ..כאן התברר לכם שיש המון אבל המון ניירות שעונים על הדרישות ואלו יהיו דווקא הניירות המסוכנים ביותר שאסור לגעת בהם ולכן ישנה את מגבלת מחזורי המסחר בהמשך .. יש להקפיד לא להכניס מניה עם מכפיל 0.2 על שווי שוק של רבע הון עצמי עם מחזורים של קיוסק ולהישאר עם המה שמו ביד ..

8.לאחר מכן אנו בוחרים מכל קטגוריה ( סעיף 3 בנק נדלן כמיה אחזקות וכד' ) לא יותר מ 3 מניות ( תלוי בממצאים ) ומדרגים אותן לפי "הכדאיות" , זאת על מנת לנטרל רמת סיכון מגזרית ....

9.בשלב הזה הרשימה צומצמה מאוד ..כעת צריך לבחון את השער הנמוך גבוה השנתי של כל אחת מהן ..( בסעיף 5 דרגנו את המניות לפי תשואה חצי שנתית שזה דורש מעט עבודה לגבי התשואה השנתית למי שיש מאני טיים זה תחת סטטיסטיקה ובלחיצה על תשואה 12 חודש זה מסתדר לבד למי שאין מערכת ניתן להגיע לזה בדרכים אחרות ) ..יש להוציא את אלו הקרובות לשער הנמוך השנתי ..( מדגיש שנתי ) ,כל נייר שנמוך מהשער בתחילת השנה יוצא מהרשימה .לדוגמא ...נניח השער של הנייר במחצית 08 עמד על 1000 ..ובסוף השנה עמד על 700 ...ובמחצית 09 הנייר טיפס ל 1400 וכיום עומד על 900 ....נייר זה נחשב לנייר "בעייתי" ולכן הוא לא יכנס לרשימה .

10.כאן נכנסים מחזורי המסחר ..יש לזכור שבחרנו רק מניות מרשימת ה 150 שבהן מן הסתם המסחר אמור להיות ער יותר ( ולמרות זאת היה ומחזור המסחר הממוצע החצי שנתי (180 יום גם דרך המאני טיים ) נמוך מ 500-600 אלף ₪ ..מניה זו תוצא מהרשימה )

11.כאן נכנסים המנתחים של האתר מה שנקרא האלמנט הטכני ..מחפשים את נק' הכניסה האופטי מלית (לאחר שנלקחה ההחלטה הבסיסית שיש לחזור לשוק ובשלב זה איני יודע מתי זה יקרה זה כבר שיעור אחר )...ובכל זאת במקרה זה עדיף יהיה לתפוס מניות קרוב לנק' התמיכה שלהן ..או קרוב לדפנות תחתונות של התעלות כאמור בנושא זה רצוי להתייעץ עם חברי הפורום ...אבל זה רק בכדי להוסיף נק' זכות בזמן הכניסה עצמה ולא יותר מזה ,היות והנייר נלקח לטווח בנוני ומעלה ..( זוכרים שינוי מגמה כללי )

12.דבר אחרון והחשוב ביותר ..בזמן הכניסה יש לרשום את נק' הסטופ לקטיעת הפסד המלצה שלי עד 7%( על פי אופיו של המשקיע )..וכמו כן יש לרשום את נק' היציאה ולקיחת הרווח לעו"ש .. שאותה קובעים על פי המפתחות שניתנו למעלה ( מכפיל ,שווי להון וכ"ו ) שעל פיהם נכנסו לנייר ...לדוגמא הנייר עולה בחדות וכעת מכפיל ההון שלו הוא 4 .. יש להוציאו ולהחליפו בחדש או שהחברה מדווחת על הפסד כבד ומכפיל הרוח נוסק ל 30 .. ללא גיבוי בצמיחה ..

שורות אלו נכתבו כחומר לימוד נטו ..ואין הם מהווים איזו שהיא תורה או מכונה לעשיית כסף יחד עם זאת הכותב על פי ניסיוני המועט ..חושב שפעולה על פי הפרמטרים הללו בהנחה והשוק נכנס למגמת עליה ארוכת טווח ..גם אם אינה מסבה רווח לפחות תמזער הפסדים .. ולכן נק' הכניסה חשובה מאוד ראשית לשוק בכללותו ושנית לכל נייר בנפרד


מקווה שיהיה לעזר ..בהצלחה
ולהבהרות אני כאן .

כותבים פופולריים
שם המשתמש כמות צפיות
משה_ו 41
davidezsh123 34
זוריק 34
חתחתול 25
גדליהו 24
הנתון נמדד לאורך תקופה של 30 ימים
מבזקים
מחשבון אחוזים
שער בסיס
שער אחרון
תוצאה
מדורים
ימי הולדת
goln53
הודעות שוטפות
 7/4/14 - 10:49:24 yulev מדדים ממשלתיים - שאלה בסיסית אך חשובה  

מצאתי מספר מדדים ממשלתיים שאני רוצה להשקיע בהם,
דרך האתרים השונים - ביזפורטל, כלכליסט ודהמארקר.
לדוגמא:
מדד ממשלתי לא צמודות +5 שנים
מדד ממשלתי מדד 10- 5 שנים
מדד ממשלתי ריבית קבועה
מדד תל בונד - תשואות

השאלה:
האם ואיך אני יכול לרכוש מדדים אלו? ראיתי שאין להם מספר נייר ערך.. או משהו שמצביע עליהם באופן חד ערכי.
האם זה נכון שהדרך היחידה להשקיע במדדים אלו היא דרך "קרנות מחקות" שעוקבות אחרי מדדים אלו?
לדוגמא:
כדי להשקיע במדד: מדד ממשלתי לא צמודות +5 שנים
אני צריך להשקיע דרך פסגות, מספר קרן: 5111489

תודה רבה
יובל
 7/4/14 - 11:46:26 טכניקום יום ב  °

שובל מעודדים משתרך אחרי קבוצות הספורט [ כדורגל \או סל ] ,אותם מעודדים לעיתים נינוחים ומפרגנים , ולעיתים שואגים על המאמנים והשופטים ,

מנהלי הקבוצות יודעים להעריך את הערך המוסף שמעניקים המעודדים לקבוצה , ולרוב הם נוטים גם לרחשי ליבם , קבוצה ללא מעודדים משולה לסוס צולע
,
אין ביקורת על דרך ניהול הקבוצה ,ועל המוטיבצייה של השחקנים לנצח , וגם אין קורולציה להוצאות שהנהלת הקבוצה יוצרת בקניית רכש חדש , להכנסות בפועל
,
ובאנלוגיה אלינו , חלק מאיתנו המשקיעים האמין בכל מאודו שישראמקו היא הקבוצה המנצחת מתוך הסקטור
,
כל גחמה או פרסום רע על מי ממנהלי ישראמקו בעתונות הכלכלית ,,זכה לפרסום נגדי מצידנו , בקיצור תמיד עמדנו על המשמר , הן בעת הגיוסים הנוספים שהיו נחוצים

להמשך התקדמות החל ; מהסיסמיקה וכלה בתשתיות ,ועד קבלת ההלוואות הבנקאיות ,שהתקבלו רק לאחר היתכנות ברורה שהגז זורם מתמר אל הלקוחות , ,

לא היה מאושר מאיתנו לראות את תחילת הפקת הגז החל מחודש אפריל 2013 , כל פיפס של חתימת חוזה חדש ,או הגברת התפוקה היומית זכה כאן בפורום לסל תשבחות ,

למעשה כ"א מאיתנו למרות שלא היה מעורב בפעולת ניהול ,,, חש שהוא חלק אינטגרלי של קבוצת ישראמקו ,

אנשי השותף הכללי חייבים לראות בנו שותפים אמיתיים לדרך חתחתים שעברנו יחד איתם עד הפקת הגז מתמר ,ולא חלילה פגע רע ,,

אני בטוח שבשילוב ידיים ובכבוד הדדי בין הכללי למשקיעים , ישראמקו תהיה אחת מהשותפיות היעילות והטובות שבמשק האנרגייה ,* אין כאן המלצה כלשהי

 3/4/14 - 10:11:27 yonib1 כמה שאלות למישהו שנכנס לעניינים  

אני רוצה להתחיל להשקיע בבורסה ומתלבט לגבי 2 אפשרויות:
1. לנהל תיק השקעות דרך חברה שמתמחה בתחום השקעות בשוק ההון כמו למשל בית ההשקעות הזה https://www.peilim.co.il/ שקיבלתי את הפרטים עליו דרך הבנק ואז לבחור את המסלול- נראה לי תעודות סל או השקעות בחו"ל.
2. להירשם לקורס מקצועי ולהתחיל לסחור עצמאית דרך פלטפורמת מסחר אונליין באמצעות חברת מסחר.

האפשרות הראשונה על פני השטח יותר בטוחה כי מי שאחראי בפועל הוא מישהו שמבין בתחום אבל האפשרות השנייה יותר מאתגרת ומעניינת כי זה תחום שאני מתעניין בו אבל עד עכשיו זה הכול היה תאורטי ולא יישמתי את מה שאני יודע (חוץ מזה שבטוח שאני צריך עוד ידע כדי להיכנס לעניינים באמת).
אשמח לשמוע חוו"ד ממישהו שמשקיע באחת מהדרכים ומרוצה...
 5/4/14 - 18:17:24 220v השקעה  °

השאלה היא כמה עסקות אתה עומד לבצע ובכמה זמן
אם אתה הולך להשקיע לטווח הארוך חסוך לך כאב ראש וסחור דרך הבנק
אם אתה רוצה לסחור יומי עליך לפתוח חשבון באחד מבתי ההשקעות ויש כאלה מספיק שהם גם אמינים
בכל מקרה דרך בית השקעות אתה יכול לחסוך בעמלות
 1/4/14 - 14:40:58 david38 קולמקס  

חברים,
למי שסוחר דרך חברת קולמקס אז לידעתכם החברה הזאת זה ארגון פשע, שקרנים, חוצפנים, אין להם מושג במסחר, גנבים, רמאים, נוכלים, לא עונים לטלפונים, מנתקים טלפונים בפרצוף, ארגון פשע, תברחו

 27/3/14 - 17:11:02 אחדשיודע דיבורסה נשארת  הודעה ריקה 

{הודעה ריקה}
 26/3/14 - 08:42:32 davidezsh123 שותפות "לוויתן" ירכזו עניין היום באחד העם  

בשעה טובה:ההסכם למכירת רבע מהזכויות ב"לוויתן" לוודסייד תמורת 2.71 מיליארד דולר לקראת חתימה". אמש משרד האוצר פירסם את תזכיר הצעת החוק בנושא מיסוי הגז לפיכך עסקאות מכירת הגז בצנרת ימוסו בדומה לעסקאות למכירת גז ללקוחות בישראל, ללא צורך בקביעת מחיר העברה מודל המיסוי יהיה להיות רלבנטי לעסקאות גז באמצעות מתקני הנזלה צפים (FLNG), תחום הפעילות שתרכז וודסייד בפרויקט "לוויתן". כמות הגז המיועדת לצורך ייצוא הגז בהנזלה מוערכת מעל ל-3 טריליון רגל מעוקבת (TCF), המשקפים 20% מכמות הגז שמכיל מאגר "לוויתן". יתרת כמות הגז מיועדת לנו - ללקוחות בישראל.
בהצלחה לכולם
דודי
 25/3/14 - 15:11:32 davidezsh123 מזור  

החברה השיקה בהצלחה מערכת לניתוחי מוח חדשה ובניסוי שערכה בהרדמה מלאה בוכרז כמוצלח ונסחרת כעת ברמות של 4266 במחזור של ארבעה מיליון ש"ח
בהצלחה לכולם
דודי
 25/3/14 - 14:33:50 davidezsh123 אי.אל.די  

מניית חברת אי.אל.די , העוסקת בפיתוח תוכנות מחשבים והקמת מערכות איכות ואמינו. אי.אל.די נסחרת כרגע במחזור של k3021 ועולה מתחילת פתיחת המסחר ב52.35% ..
וכל זאת לאחר ש אם תזכה במכרז, החברה אשר נסחרת לפי שווי שוק של 14.7 מיליון שקל, תהנה מחוזה של 80 מיליון יורו למשך 5 שנים

בהצלחה לכולם
דודי
 25/3/14 - 13:52:49 davidezsh123 בריינסווי  

שימו לב לבריינסווי היום 3% במחזור של k14680 המניה נסחרת יפה לאחר החזוה החדש שחתמה במזרח (פיליפינים), זכות בלעדית להפצה של מערכת TMS פורסם ב23/3 והיום רויטרס נתנה לה דחיפה "מצפים לאלפי התקנות בעתיד.."
מקוויים שמניה תצליח לפרוץ את ה6370...
בהצלחה לכולם
דודי

 25/3/14 - 13:17:52 davidezsh123 אבוגן  

אבוגן חתמה על עסקת ענק על שיתוך פעולה עם חברת SLC. העסקה מאוד מעניינת מאחר והיא צפויה (מצטט) this agreement is a significant step forward in our three year relationship with SLC, and furthermore importantly represents for Evofuel our first commercial arrangement for sale of Evofuel developed seed from our overall castor bean enhancement development efforts.”Ofer Haviv, CEO and President of Evogene

בהצלחה לכולם

דודי
 25/3/14 - 13:05:31 משה_ו המסך יורד....בוכהבוכה  

לצערי הרב לאחר 14 שנות פעילות ברשת, אתר דיבורסה יירד מהאוויר בשבוע שבועיים הקרובים.
אתר דיבורסה שהיה האתר העצמאי הראשון ברשת, שממנו יצאו ופרצו שאר האתר המוכרים לכם כיום
סוגר את שעריו מאלף ואחת סיבות לצערי הרב....

אני רוצה להודות לכל אחד ואחת מכם, לכל אלו שליוו את האתר בגילגוליו השונים בכל השנים האחרונות,
למנהלי הפורומים וליוני ולתמים בראשם שבלעדיהם האתר הזה לא היה מה שהוא היה (לטובה) לכותבים המובילים, ולכל מי שתרם בצורה כזו או אחרת לקידום האתר....

אז המסך יורד על דיבורסה , ובכל זאת אני משאיר פתח קטן לחזרה אפשרית בצורה כזו או אחרת.....

בכל מקרה, מי שרוצה להשיג אותי, אני במייל
moshev@shaham.co.il

אוהב את כולכם/ן...

שלכם, משה.
 26/3/14 - 15:18:23 זוריק משה הדר ורדיאלה התמים יוני וחברים חברות יקרים נוספים ...  °

מישהו מאלה שציינתי ונוספים שלא ציינתי שמבינים בתחום האינטרנט אתרים וכ"ו יכולים וחייבים להקים אתר ברוח דיבורסה ועל השלד שלו ... זה ניתן ואפשרי ובמידה אתר חדש זה יהיה חייב בעלויות או בעלות כזו או אחרת ביטוחני שהחברים והחברות הותיקים יהיו מוכנים להירתם לעזור ולתמוך בתשלום חד פעמי או בעלות חודשית מסויימת ... אני עדיין לצערי "בקרשים" אבל אם נקרא לדגל ... אני כאן ואיתכם !!!!! אל תאמרו נואש ואל תרימו ידיים ... אל תקברו את דיבורסה !!!!!

שלכם ואיתכם זוריק ( Vינטו )
 26/3/14 - 13:46:35 גדליהו מוישה , מה עם ה-150 ש"ח שהפקדתי ?  °

יש אפשרות לקבל אותם בחזרה לאור ההתפתחויות החדשות ?
 26/3/14 - 11:15:47 חימון בוכה  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 26/3/14 - 11:17:33 טלטלית דבורסה היתה בית ותמיד תהיה  °

נחכה שתשוב חזקה יותר.....
אוהבת
טלטלית
 26/3/14 - 10:49:47 חתחתול וחבל שכך..אולי אפשר להרים אתר חדש על אותו קונספט ?  °

יש מצב ? או שהעליות גבוהות מידי ?
 26/3/14 - 08:12:49 רוסי בוכה  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 17/3/14 - 13:20:53 ilan04 על מי אתם ממליצים קורס בנושא שוק ההון למתחילים ?  הודעה ריקה 

{הודעה ריקה}
 21/3/14 - 13:21:37 טכניקום מתוך דו"ח אבנר 2013 ניתן להסיק על ריווחי ישראמקו  °

•מתוך הדוחות של אבנר ודלקד ניתן להסיק ;טכניקום19/03/14 21:0152צפיות
מאגר תמר הצליח להקפיץ את רווחי "דלק קידוחים" ו"אבנר" באופן משמעותי.

מדוחות הרבעון השלישי לשנת 2013 של החברות עולה כי בעוד שברבעון השני הופקו 8,549 MMCF של גז טבעי (על ידי כל אחת מהחברות)

הרי שברבעון השלישי עלתה רמת התפוקה ל-9,501 MMCF של גז טבעי.

מחיר עלות יחידת גז בודדת עולה 5,500 דולר (עלייה של 250 דולר ליחידה ביחס לרבעון הקודם) * זה היה דוח חלקי

ולדוח המעודכן במאייה
---------------------------
אבנר מכרה בשנת 2013 כולה --------------->27989MMCF
מחיר יחידה אחת ברוטו 5500$

ולכן אבנר מכרה [ברוטו ] ב2013 ----------->153.9מיליון$= 1000000;27989*5500

לאבנר יש בשות' תמר 15.625%-----------------> ולכן תמר כולה מכרה ב2013 ---------->179129MMCF

לישראמקו 28.75% בשות' תמר -----------------> ישראמקו מכרה " ------------>MMCF] 51500=179129*0.2875[]

תקבולים ברוטו לישראמקו------------------> [מיליון $ ] 283=1000000;5500*51500

תמלוגים למדינה + שותף כללי + הוצאות תפעוליות וניהול ישאירו לשותף המוגבל לערך 4500$ ל 1MMCF

ולכן הרווח [לפני תשלום מס אישי שישולם כנראה ע"י ישראמקו ] יהיה כ226 מיליון $=1000000;4400*51500

אם 1$=~3.5 שקלים -----------------> אזי הרווח ב2013 = 793 מיליון שקל =226*3.5

מתוך סכום זה צריך לבצע החזר הלווואות ? ותשלום מס הכנסה בגין רווחים לאחר זיכוי עבור ההוצאות ,*


* החישוב כולו נעשה ביחידות אנגליות אמריקניות פיט מעוקבת סימול [F ] מעוקב או בשלישית ; סימול [C]

 6/3/14 - 13:42:02 משה_ו דוח התפקדות...  הודעה ריקה 

{הודעה ריקה}
 6/3/14 - 19:24:08 solidi לפקודתך המפקד ליצןכן  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 6/3/14 - 23:11:37 גולדי קול  °

נוכחקול
 12/3/14 - 14:13:02 חתחתול ראש בקיר  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 14/3/14 - 14:50:03 רוסי כמה עצוב, לא יאומן איך הרסו פורום איכותי כלכך  °

צריך להיות מאוד כשרוני בשביל זה...
 6/3/14 - 13:41:33 orit9001 עזרה    

שלום
אני מעוניינת לסחור בבורסה בניירות ערך ישראליים בסכום לא גבוה .
קיבלתי ממגדל הצעה 0.01 קניה ו0.01 מכירה
הם שלחו ליאת ההסכם שלהם לבקשתי.
ואמרו שאלו הסעיפים שרלוונטיים לגביי1.2.3.6.7.9.10.11.12,13-17,25,30,31,32,33,34,35
שימו לב 13 עד 17 משום מה רשמו זאת כך. ולא 13,14,15,16,17 מי יודע למה.
אני ישמח לעזרתכם למי שיש סבלנות כמובן ומבין
תודה רבה
 6/3/14 - 13:40:59 orit9001 עזרה    

שלום
אני מעוניינת לסחור בבורסה בניירות ערך ישראליים בסכום לא גבוה .
קיבלתי ממגדל הצעה 0.01 קניה ו0.01 מכירה
הם שלחו ליאת ההסכם שלהם לבקשתי.
ואמרו שאלו הסעיפים שרלוונטיים לגביי1.2.3.6.7.9.10.11.12,13-17,25,30,31,32,33,34,35
שימו לב 13 עד 17 משום מה רשמו זאת כך. ולא 13,14,15,16,17 מי יודע למה.
אני ישמח לעזרתכם למי שיש סבלנות כמובן ומבין
תודה רבה
 6/3/14 - 13:40:24 orit9001 עזרה    

שלום
אני מעוניינת לסחור בבורסה בניירות ערך ישראליים בסכום לא גבוה .
קיבלתי ממגדל הצעה 0.01 קניה ו0.01 מכירה
הם שלחו ליאת ההסכם שלהם לבקשתי.
ואמרו שאלו הסעיפים שרלוונטיים לגביי1.2.3.6.7.9.10.11.12,13-17,25,30,31,32,33,34,35
שימו לב 13 עד 17 משום מה רשמו זאת כך. ולא 13,14,15,16,17 מי יודע למה.
אני ישמח לעזרתכם למי שיש סבלנות כמובן ומבין
תודה רבה
 6/3/14 - 13:39:50 orit9001 עזרה    

שלום
אני מעוניינת לסחור בבורסה בניירות ערך ישראליים בסכום לא גבוה .
קיבלתי ממגדל הצעה 0.01 קניה ו0.01 מכירה
הם שלחו ליאת ההסכם שלהם לבקשתי.
ואמרו שאלו הסעיפים שרלוונטיים לגביי1.2.3.6.7.9.10.11.12,13-17,25,30,31,32,33,34,35
שימו לב 13 עד 17 משום מה רשמו זאת כך. ולא 13,14,15,16,17 מי יודע למה.
אני ישמח לעזרתכם למי שיש סבלנות כמובן ומבין
תודה רבה
 6/3/14 - 13:39:16 orit9001 עזרה    

שלום
אני מעוניינת לסחור בבורסה בניירות ערך ישראליים בסכום לא גבוה .
קיבלתי ממגדל הצעה 0.01 קניה ו0.01 מכירה
הם שלחו ליאת ההסכם שלהם לבקשתי.
ואמרו שאלו הסעיפים שרלוונטיים לגביי1.2.3.6.7.9.10.11.12,13-17,25,30,31,32,33,34,35
שימו לב 13 עד 17 משום מה רשמו זאת כך. ולא 13,14,15,16,17 מי יודע למה.
אני ישמח לעזרתכם למי שיש סבלנות כמובן ומבין
תודה רבה
 6/3/14 - 13:38:42 orit9001 עזרה    

שלום
אני מעוניינת לסחור בבורסה בניירות ערך ישראליים בסכום לא גבוה .
קיבלתי ממגדל הצעה 0.01 קניה ו0.01 מכירה
הם שלחו ליאת ההסכם שלהם לבקשתי.
ואמרו שאלו הסעיפים שרלוונטיים לגביי1.2.3.6.7.9.10.11.12,13-17,25,30,31,32,33,34,35
שימו לב 13 עד 17 משום מה רשמו זאת כך. ולא 13,14,15,16,17 מי יודע למה.
אני ישמח לעזרתכם למי שיש סבלנות כמובן ומבין
תודה רבה
 6/3/14 - 13:38:08 orit9001 עזרה    

שלום
אני מעוניינת לסחור בבורסה בניירות ערך ישראליים בסכום לא גבוה .
קיבלתי ממגדל הצעה 0.01 קניה ו0.01 מכירה
הם שלחו ליאת ההסכם שלהם לבקשתי.
ואמרו שאלו הסעיפים שרלוונטיים לגביי1.2.3.6.7.9.10.11.12,13-17,25,30,31,32,33,34,35
שימו לב 13 עד 17 משום מה רשמו זאת כך. ולא 13,14,15,16,17 מי יודע למה.
אני ישמח לעזרתכם למי שיש סבלנות כמובן ומבין
תודה רבה
 6/3/14 - 13:37:33 orit9001 עזרה    

שלום
אני מעוניינת לסחור בבורסה בניירות ערך ישראליים בסכום לא גבוה .
קיבלתי ממגדל הצעה 0.01 קניה ו0.01 מכירה
הם שלחו ליאת ההסכם שלהם לבקשתי.
ואמרו שאלו הסעיפים שרלוונטיים לגביי1.2.3.6.7.9.10.11.12,13-17,25,30,31,32,33,34,35
שימו לב 13 עד 17 משום מה רשמו זאת כך. ולא 13,14,15,16,17 מי יודע למה.
אני ישמח לעזרתכם למי שיש סבלנות כמובן ומבין
תודה רבה
 6/3/14 - 13:36:58 orit9001 עזרה    

שלום
אני מעוניינת לסחור בבורסה בניירות ערך ישראליים בסכום לא גבוה .
קיבלתי ממגדל הצעה 0.01 קניה ו0.01 מכירה
הם שלחו ליאת ההסכם שלהם לבקשתי.
ואמרו שאלו הסעיפים שרלוונטיים לגביי1.2.3.6.7.9.10.11.12,13-17,25,30,31,32,33,34,35
שימו לב 13 עד 17 משום מה רשמו זאת כך. ולא 13,14,15,16,17 מי יודע למה.
אני ישמח לעזרתכם למי שיש סבלנות כמובן ומבין
תודה רבה
 6/3/14 - 13:36:24 orit9001 עזרה    

שלום
אני מעוניינת לסחור בבורסה בניירות ערך ישראליים בסכום לא גבוה .
קיבלתי ממגדל הצעה 0.01 קניה ו0.01 מכירה
הם שלחו ליאת ההסכם שלהם לבקשתי.
ואמרו שאלו הסעיפים שרלוונטיים לגביי1.2.3.6.7.9.10.11.12,13-17,25,30,31,32,33,34,35
שימו לב 13 עד 17 משום מה רשמו זאת כך. ולא 13,14,15,16,17 מי יודע למה.
אני ישמח לעזרתכם למי שיש סבלנות כמובן ומבין
תודה רבה
 4/3/14 - 11:10:16 solidi בוקר טוב...אם במקרה יש כאן מישהו והוא מעוניין בניתוח טכני  

למניה מסוימת שירשום אותה פה ואני ישתדל מאוד לא לענות לו ולא להעלות גרף כן
 9/3/14 - 09:36:26 100 1122688 גיאף סי + רקח - תודה לסולידי  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 10/3/14 - 10:45:50 100 7%כלהכבוד רקח  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 4/3/14 - 12:06:50 גולדי היי סולידי  °

למה לא?
או שטעות כתיב ?
חוץ מזה איפה היית שנתיים שנעדרת מכאן?


 4/3/14 - 12:58:42 solidi זה היה בצחוק כמובן...אני עשיתי הפסקה מכתיבה וגם השוק היה  °

די רדום....אני לא מבין מה קרה לפורום הזה...דווקא היו כאן אחלה אנשים....זה הפורום שאני הכי התחברתי אליו מבחינת האנשים והכל
 4/3/14 - 19:07:50 גולדי טוב שזה היה בצחוקשמחובקשר לפורום   °

חבל שהגענו למצב הזהעצוב
 4/3/14 - 19:08:43 גולדי .ערכתי  הודעה ריקה  °

{הודעה ריקה}
 3/3/14 - 09:23:18 solidi בוקר טוב...יש כמה מניות מעניינות ביתר חושב  

מה אומרים המומחים?
 3/3/14 - 09:49:15 solidi קליל משולש שורי פריצה ב 22000...יעד 24700    °

מחזורים צריכים לגדול משמעותית בפריצה
 26/2/14 - 10:53:12  פגסוסס  חברים שימו לב !   

עברנו לתפוז למערכת משולבת של מספר פורומים איכותיים
כולם מוזמנים !

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumid=2377&r=1
 26/2/14 - 12:40:57 solidi אני לא עובר לשום מקום...זה נראה לי פלופ אחד גדול חושב  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 26/2/14 - 12:36:06 גולדי מי עבר? אתה צוחק עלינו?  °

יותר נכון לכתוב הפורום המקורי נגזל והושמד
דומה לפתגם "הניתוח הצליח והחולה מת"
מי שמופיע שם זה המעט שהיו בתפוז קודם ו
ועוד בודד או שניים שמנסים לתת צ'אנס ..
 25/2/14 - 11:51:47 solidi חושב  

מה זה איפה כולם נעלמו?לא בטוח
 25/2/14 - 15:38:59 hotdog ליצן  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 23/2/14 - 12:31:19 dedi_cool יש פה מישהו?  הודעה ריקה 

{הודעה ריקה}
 25/2/14 - 11:48:52 solidi אני פה!  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 19/2/14 - 15:47:26 pconkoby מי יכול לעזור בהמלצה על תכונת מסחר גמישה   

מי מכיר תוכנה למסחר בני�ע שמאפשרת לתת הוראות מכירה מעל שער אחד ומתחת לשער שני בו זמנית!!! וכזאת שמאפשרת לעשות זאת גם עם אג�ח וקרנות נאמנות?

תודה ויום נפלא.
 20/2/14 - 21:15:44 גולדי לא בטוח  הודעה ריקה  °

{הודעה ריקה}
 17/2/14 - 20:37:37 lior יוני שלח אליי מייל בבקשה  

sponser@sponser.co.il
 16/2/14 - 12:03:58 ריסק מממ  הודעה ריקה 

{הודעה ריקה}
 10/2/14 - 15:33:57 pconkoby בקשה להמלצות על ברוקר ותוכנה טובה לניהול תיק השקעות  

מי יכול להמליץ על ברוקר עם תוכנה טובה לניהול עצמאי של תיק השקעות וכן כזה שנותן עמלות אטרקטיביות?
 3/3/14 - 15:27:28 kaplanr מה לגבי ביטקוין?   °

אני מתלבט לגבי המסלול להתחיל לסחור בו ושמעתי לאחרונה על ביטקוין שמדברים עליו. חוץ מזה שמצאתי רקע כללי שבאתר של המסחר העצמאי באתר שהוספתי להודעה אני עדיין לא באמת מבין מה היתרונות של זה לעומת שאר האפשרויות? אני עדיין מתלבט אם להתחיל להשקיע דרך חברה או להיכנס לעניינים ולהתחיל לסחור עצמאית. מישהו כבר עושה את זה ויכול להגיד אם זה מצליח?
 3/3/14 - 18:18:46 kaplanr בהקשר למידע על ביטקוין  °

אני רואה כאן בהקשר למידע לגבי ביטקוין http://www.matach24.com/t/%D7%91%D7%99%D7%98%D7%A7%D7%95%D7%99%D7%9F שזה משהו שאפשר לעשות לבד עם הכוונה? שמעתי על כל מיני קורסים בתחום שוק ההון. האם זה רלוונטי או שאפשר להיעזר בחברות מסחר כמו אלה שיכוונו אותך ואתה רץ לבד?
 10/2/14 - 15:32:04 pconkoby מי יכול להמליץ על תוכנה חינמית טובה לניתוח טכני?  

אשמח ואודה לקבלת המלצו של בעלי ניסיון.

קובי
 2/2/14 - 21:30:51 avivmichels שוק ההון  

שלום,
אני מתחיל להתעניין בנושא שוק ההון. מה הדרך הטובה ביותר ללמוד את התחום?
מישהו יכול לומר משהו לגבי מגוון ה"מכללות" המציעות קורסים כאלה ואחרים?
תודה.
 3/2/14 - 10:06:17 ome אם זה באמת מעניין אותך  °

ואתה באמת רוצה להתעסק בזה... פשוט תתחיל ללמוד לבד... תקרא כתבות\עידכונים\כנס לפורומים... כל ה"בתי ספר" האלא מלמדים אותך דברים שאתה יכול ללמוד לבד... הכל זמין היום באינטרנט... חוץ מזה שיש המון ספרים שאתה יכול ללמוד מהם על איך מתחילים וכו'... כנס לכל חנות ספרים תמצא כמת לא מבוטלת של ספרים המסבירים לך על שוק ההון
 30/1/14 - 21:24:12 gemel2 מערכת להשוואת קופות גמל וקרנות השתלמות   

שלום
בניתי מערכת חדשה להשוואת ביצועי קרנות השתלמות וקופות גמל
ניתן לראות את התשואות,אחוז המניות והשוואה אל מול קופות מובילות באותה קטגוריית השקעה
http://gemel.free2love.com
 21/1/14 - 22:58:30 naor צריך עזרה!! ראש בקיר  

שלום לכל חברי הצוות ,
אני חדש כאן בפורום ובכלל בעסק של חינוך פיננסי\שוק ההון וכו'
אני בן 18 ואני לא מבין עדיין כלום בנושא ,
רציתי לבקש את עזרתכם איך כדי להתחיל ללמוד? איזה ספרים לרכוש או מאמרים לקרוא?
חושב לציין כי אני מעוניין להתחיל להשקיע ולסחור במניות אבל אני רוצה להתחיל מההגדרות הבסיסיות .

תודה רבה לכל העונים!
 27/1/14 - 17:02:05 איזו מציע לך  °

שתבנה תיק וירטואלי בשלב ראשון , רוץ עימו חצי שנה , ואז תנתח את התוצאות והמהלכים שעשית. אם יצאת ברווח תתחיל עם תיק קטן שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

בהצלחה.
 23/1/14 - 09:52:53 ome תתחיל מלמטה...   °

תתחיל עם קרנות נאמנות ותעודות סל ועם הזמן תעבור למניות אג�חים וכו'... יש לך ספרים של צביקה ברגמן שמסביר כל מיני נושאים ומונחים שקשורים לבורסה.. יש לך המון אתרים באינטרנט כמו ביזפורטל, דה מארקר, כלכליסט... כנס לפורומים ותשאל שאלות ... תעקוב אחרי השוק כל הזמן ולאט לאט תבין איזה הודעה\אירוע רלוונטי יותר ואיזה פחות... ועם תהיה מספיק ממוקד מטרה ומספיק תרצה את זה באמת (ולא כי ראית איזה סרט על הוול סטריט ובא לך לנסות) אז לאט לאט אתה תפתח לעצמך את פילוסופיית המסחר\השקעה שלך
 23/1/14 - 11:28:28  יוני  ome - אתה חסר לנו בתפוז...   °

בוא...
 22/1/14 - 08:57:29  יוני  בוא לפורום החדש   °

שם נוכל לעזור לך...
 21/1/14 - 13:39:28 shlomoep קרן אגח במודל פנימי   

חגי.שלום.

כיוון שקשה לבחור אגחים.
אני מחפש קרן נאמנות אשר יודעת לבחור אגחים לפי מודל פנימי.
אפשר לקבל דעתך בבקשה.
שלמה
 19/1/14 - 12:32:06 איזו אידיאו אופציה  

יצאה היום לדרך אופציה חדשה של אידיאו.
מנוף גדול . אם המניה זזה 10% אפשר להכפיל את הכסף באופציה.
לפי ההתפתחות העיסקית שם יש מצב לעליוןת במניה.
טווח חיים לאופציה לא גדול.
 15/1/14 - 17:27:57 גולדי sorry ,נסיון ב HTML  הודעה ריקה  

{הודעה ריקה}
 15/1/14 - 16:53:02  יוני  אם אתה צריך איזו עזרה, דבר איתי, ידידי  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 15/1/14 - 18:05:02 גולדי תודה יוני  °

ניסיתי לנצל את האתר השקט ,
ולנסות ולרענן זיכרון בחומר שלמדתי והתעסקתי בו פעם
(וכנראה ששכחתי הרבה)
אבל אנסה בהזדמנות כשיהיה לי יותר זמן ובצורה אחרת ,ובמנותק OFF LINE


 16/1/14 - 09:55:43  יוני  כן  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 13/1/14 - 17:26:36 קורן_ibi סקירה שבועית   

חברי הפורום שלום רבמצ"ב סקירה שבועית על המדדים המובילים בארץ ובחו"ל

הסקירה הינה לפי ניתוח טכני ומדברת על הכיוון בטווח הקצר

נעשתה על ידי מנהל קשרי לקוחות מסחר עצמאי ב IBI TRADE ראובן מיזרבצפייה מהנה
 12/1/14 - 18:22:04 אופטימית עברנו לתפוז   

חברים יקרים
הגיעו אלי פניות מאורחים אקראיים בפורום ולכן מרעננת את ההודעה בפורום לטובת מי שלא ביקר כאן בימים האחרונים ולא מעודכן. הפעילות של פורום שוק ההון הישראלי, פורום שוק ההון האמריקאי, גבעות עולם, ישראמקו, ביומד ורציו עברה לתפוז. אתם מוזמנים להצטרף.
 11/1/14 - 17:56:12 shemeshiran מסחר יומי  

שלום,
אני ממש מתחילה בכל התחום הזה ואני רוצה ללמוד אותו בצורה הכי יסודית שיש.
יש המון סוגים של מסחר יומי, מה הכי מומלץ?
חשבתי ללמוד קורס בטריידנט..... יש קורס אינטרנטי, האם מישהו התנסה? האם מומלץ??
 15/1/14 - 09:10:49 גולדי [ללא נושא]  הודעה ריקה  

{הודעה ריקה}
 15/1/14 - 09:10:32 גולדי נמחק בטעות  הודעה ריקה  

{הודעה ריקה}
 9/1/14 - 11:16:05 נירואקספרס זרח צוק תמרור3 זוכרים ???בשוקבשוק  הודעה ריקה °

{הודעה ריקה}
 8/1/14 - 13:27:39  יוני  בוקר אור!!!   °

בוא אל משכננו החדש בתפוז
פורוםשוק ההון הישראלי
1 2 3 4 5 »

All Rights Reserved © 2012 dBursa ltd